Skip to main content

Import z Chin razem z Primot

Prowadząc działania związane z importem towarów z Chin na własną rękę, możesz napotkać szereg barier, takich jak nieznajomość języka czy prawa oraz nieumiejętność poruszania się w gąszczu przepisów celnych i podatkowych. Ich nieznajomość może skutkować zatrzymaniem Twojego towaru na granicy, nałożeniem dotkliwych kar lub nawet niedopuszczeniem towaru do obrotu i koniecznością zapłaty za utylizację produktów niespełniających europejskich norm.

Wsparciem w skutecznym kierowaniu firmą na obydwu kontynentach jest sprawdzony partner biznesowy, który weźmie na swoje barki całość procesu importu towarów z Chin.

Jesteśmy firmą wyciągającą do Ciebie pomocną dłoń na każdym etapie importu. Możesz liczyć na nasze wsparcie, poczynając od analizy rynku chińskiego i analizy prawnej, przez sprawdzenie fabryki oraz wielokrotne kontrole jakości, aż po bezpieczny załadunek kontenera, transport z Chin do Polski,  kompleksową odprawę celną, wprowadzenie towaru na polski rynek, a na końcu – transport towaru do Twojego magazynu. Wieloletnie doświadczenie jest naszym kluczem do sukcesu. Poznaj kompleksowe usługi importu towarów z Chin, aby rozwijać swój biznes i zarabiać satysfakcjonujące pieniądze.

Import z 1688.com

Kompleksowy import z Chin

Produkcja na zlecenie OEM

Wyjazdy do Chin

Rejestracja znaku towarowego

Inspekcja fabryki w Chinach

Zapraszamy do kontaktu

Nasz doradca odpowie na Twoje pytania.

KONTAKT