Skip to main content

Import z linków 1688.com

Kupujesz w dużych ilościach na chińskich portalach Aliexpress, aby zaoszczędzić, ale ze zdziwieniem zauważasz, że koszt towaru nigdy nie jest taki, jaki Ci początkowo wskazano? Nie jesteś w stanie wyliczyć ostatecznej ceny jednostkowej produktu ani ceny całości przesyłki?

Import towarów z Chin bez formalności po Twojej stronie

Nasza oferta pośrednictwa jest formą współpracy dla przedsiębiorców chcących stawiać pewne kroki na rynkach polskim i chińskim. W naszym magazynie, znajdującym się na terenie Chin, skonsolidujemy wybrane przez Ciebie produkty, wyliczymy finalną cenę za nie wszystkie wraz z kosztem transportu i opłatami celno-podatkowymi. W efekcie od początku będziesz dokładnie wiedzieć, ile zapłacisz, a towar dotrze do Ciebie szybciej, niż się spodziewasz.

Import z linków 1688.com – Twój wybór, nasza realizacja

Lubisz surfować po sieci, wynajdować okazje, porównywać ceny na różnych portalach – ale niekoniecznie jest Ci po drodze z formalnościami? Nasza usługa sprowadzania z Chin towarów wskazanych przez Ciebie w linku jest szyta na Twoją miarę.

To proste:

  • wysyłasz do nas linki z wybranymi przez Ciebie produktami z jednego bądź kilku chińskich portali sprzedażowych, takich jak: Aliexpress, Alibaba czy 1688
  • sprawnie weryfikujemy, czy zamawiane produkty spełniają wymogi Unii Europejskiej, czy nie są podróbkami, czy posiadają wymagane certyfikaty (CE dla elektroniki i zabawek; certyfikat do kontaktu z żywnością dla artykułów kuchennych) – jeśli okaże się, że towar nie będzie mógł zostać wprowadzony do obrotu w Polsce, od razu się o tym dowiesz, by mieć szansę znalezienia swojego wymarzonego produktu
  • optymalizujemy i przygotowujemy ofertę, uzgadniamy ją wspólnie
  • kompleksowo organizujemy dostawę do naszego magazynu w Chinach, konsolidujemy towar i wysyłamy go do Polski – jesteśmy nie tylko firmą zajmującą się importem z Chin – realizując import na zlecenie, w myśl prawa to my jesteśmy importerem i odpowiadamy także za towar, który wprowadzamy do obrotu na rynek polski; nie musisz znać się na imporcie, nie ryzykujesz przelewem dolarów do Chin, to od nas otrzymasz polską fakturę VAT
  • profesjonalnie przeprowadzamy proces odprawy celnej
  • dbamy o dostawę zamówionego towaru prosto do Ciebie w najszybszym możliwym terminie
aliexpres

Czekamy na Twoje zlecenia

Jeśli wiesz, co chciałbyś zamówić, by wyprzedzić konkurencję lub skorzystać z niespodziewanego popytu na dany produkt, ale nie masz czasu ani wiedzy, jak zrobić to sprawnie i przy okazji korzystnie cenowo – zajrzyj do naszej ANALIZY RYNKU. Czekamy jedynie na wskazanie towaru do wyszukania – znajdziemy dla Ciebie najlepsze dostępne oferty, a Ty zdecydujesz, z których skorzystasz.

PRIMOT zapewnia: umiejętności negocjacyjne, profesjonalny kontrakt, rozmowy w języku producenta, eksperckie wsparcie w każdym zakresie powiązanym z zakupem – wszystko podbudowane solidną wiedzą o chińskim rynku i zasadach jego funkcjonowania, pozyskaną z pierwszej ręki.

Zapraszamy do kontaktu

Nasz doradca odpowie na Twoje pytania.

KONTAKT