Skip to main content

WYJAZDY DO CHIN

Wyjazdy biznesowe do Chin

Jeśli jesteście zainteresowani kompleksowym importem towarów z Chin, nasze wyjazdy biznesowe są idealnym rozwiązaniem, które pozwoli Wam osiągnąć sukces w waszych działaniach. – Wyobraź sobie kraj, który nigdy nie śpi, w którym praca jest największą wartością, a innowacyjność – chlebem powszednim. Który przedsiębiorca nie chciałby wybrać się do Chin – potęgi gospodarczej naszych czasów? Zorganizujemy jedną z trzech podróży specjalnie dla Ciebie.

Wyjazd handlowy do Yiwu

Każda firma zajmująca się importem towarów z Chin słyszała o Yiwu. Zorganizujemy dla Ciebie wycieczkę biznesową do największej hurtowni świata, zajmującej powierzchnię 4 mln m2.Jest to obowiązkowy punkt na biznesowej mapie Chin.

Yiwu to największa hurtownia świata. Znaleźć tu można około 40 tysięcy różnych towarów w najkorzystniejszych cenach, wystawionych na stanowiskach około 100 tysięcy dostawców. Ze względu na to, że to także centrum dystrybucyjne, podczas wizyty można od razu uzgodnić i zamówić transport zakupionego towaru.

Yiwu market podzielony jest na 5 dzielnic, skupiające towary różnych kategorii: odzieżowe, elektroniczne, sportowe, piśmiennicze, motoryzacyjne, AGD, papiernicze, rękodzieła i wiele innych.

Wyjazd handlowy do Yiwu
wizytacja-fabryk

Wizytacja fabryk

Wspólnie wybraliśmy dostawcę. Weryfikacja wstępna kontrahenta także wykonana. Pozostaje wizytacja wybranej fabryki – lub kilku. Co to wniesie do kontraktu?

Po pierwsze, zbuduje relacje z chińskim dostawcą, co da solidne podstawy do rozwoju wzajemnej współpracy w przyszłości. Po drugie, da pewność, że kontrahent istnieje, ma się dobrze, a procesy technologiczne, które zapewnią importowane towary, spełniają najwyższe normy, wymagane przez Klienta. Po trzecie, pozwolą zaobserwować chińskiego producenta w jego własnym środowisku – lepiej zrozumieć zawiłości różnic kulturowych i nauczyć się je wykorzystywać na potrzeby zwiększania wartości kontraktu.

Targi tematyczne razem z Primot

Chiński rynek słynie z innowacyjności oraz elastyczności, pozwalającej na produkcję dóbr w niezwykłym dla innych tempie i różnorodności. Jeśli chcesz poszerzyć grono swoich kontrahentów, podpytać o nowości, sprawdzić technikalia naocznie – wyjazd na targi tematyczne to świetna opcja dla Twojego biznesu.

PRIMOT zapewni Ci:

  • doradztwo co do tematyki targów i ich wyboru,
  • całościową organizację wyjazdu, w tym przeprowadzenie wszelkich formalności, wspólne prowadzenie wizytacji,
  • kilkunastoletnie doświadczenie negocjacyjne, gdybyś zdecydował się na rozmowy biznesowe z wybranym wytwórcą na miejscu – chiński rynek promuje tworzenie i podtrzymywanie relacji i dla nich zawiązuje długoterminowe kontrakty,
  • stałą obecność tłumacza (polski-angielski-chiński), zarówno w sferze biznesowej, jak i prywatnej,
  • eksperckie wsparcie prawne i logistyczne,
  • zapoznanie Cię z chińską kulturą w Twoim wolnym czasie.
targi w Chinach

Dodatkowo jako nasz Klient możesz korzystać z:

  • formalnościach niezbędnych do organizacji wyjazdu (zdobycie wizy wjazdowej, rezerwacja i kupno biletów, wybór i rezerwacja miejsca pobytu),
  • skoordynowaniu przejazdów (z lotniska, hotelu, fabryki).

Z przyjemnością będzie Ci towarzyszył zespół ekspertów, wspierających Cię w wizytacji i przekładających chińskie realia na język zrozumiały dla obcokrajowca.

Zapraszamy do kontaktu

Nasz doradca odpowie na Twoje pytania.

KONTAKT