Skip to main content

Produkcja na zlecenie OEM

Aby cena za jednostkowy produkt pozostała taka sama, wzniesiemy się na wyżyny naszego kunsztu negocjacyjnego. Zapewnimy Ci produkt w tej samej cenie bez żadnych ukrytych opłat – zdarza się bowiem, że warunkiem wykonania tych drobnych modyfikacji jest równoczesne zwiększenie wolumenu zamówienia – eksperci PRIMOT zajmą się tą drobnostką!

Produkcja na zlecenie OEM – kiedy to jedyna opcja dla importera?

Znajdujesz fantastyczny produkt na rynku chińskim, ale w Twoim kraju nie sprzeda się bez modyfikacji?  Dajemy Ci możliwość zamówienia danej rzecz w standardzie innymi niż zazwyczaj oferuje dana fabryka w Chinach.

Wyróżniamy następujące stopnie modyfikacji, na którą chiński wytwórca jest przygotowany:

  • Standardowy OEM – mówimy o nim, gdy w ramach zamówienia dostawca ma zmienić niewielkie cechy produktu takie, jak kolor, nadruk;
  • OEM średnio skomplikowane– dotyczy zleceń, które wymagają wprowadzenia większych zmian np. wymiana podzespołów, zmiana trybu produkcji itp. Zachowujemy zwiększoną czujność, szczególnie jeśli chodzi o monitorowanie zakresu wykonywanych prac, rzetelne przetłumaczenie dostawcy wymagań klienta, zwiększony nakład prac związanych z badaniem jakości. Codziennie dokładamy starań, by Klient otrzymał to, czego się spodziewa;
  • Produkcja ODM w Chinach od początku do końca– mamy z tym wariantem do czynienia, gdy chińska fabryka tworzy produkt całkowicie inny od tego, który produkuje na co dzień; przeprowadzamy kompleksowy proces projektowo-wytwórczy, podczas którego jesteśmy w ciągłym kontakcie z klientem i producentem w celu eliminowania każdych, nawet najdrobniejszych rozbieżności. Wysyłasz nam jeden, dwa, trzy lub więcej projektów elementów wraz z dokładną specyfikacją.

PRIMOT zapewnia:

  • 100% satysfakcji

  • gwarancję otrzymania produktu identycznego z zamówionym w projekcie

  • kompleksowe wsparcie w procesie wytwórczym i podczas badania jakości

Zapraszamy do kontaktu

Nasz doradca odpowie na Twoje pytania.

KONTAKT