Skip to main content

Chiny to jeden z największych rynków na świecie, który oferuje szeroki wybór produktów i usług w atrakcyjnych cenach. Dlatego import z Chin może być bardzo opłacalnym przedsięwzięciem dla polskich przedsiębiorców.

Jednym ze sposobów na znalezienie odpowiednich dostawców w Chinach jest korzystanie z portali sprzedażowych B2B. Znajdują się tam oferty od tysięcy firm, z których można wybierać produkty dostosowane do własnych potrzeb.

W tym artykule przedstawimy 4 najpopularniejsze portale sprzedażowe B2B. 

Alibaba

Alibaba to chiński holding e-commerce, założony przez Jacka Ma w 1999 roku w Hangzhou. Portal jest właścicielem AliExpress, jednej z największych platform e-commerce na świecie, z której korzystają również Polacy. Jednak jest między nimi znacząca różnica – AliExpress prowadzi sprzedaż detaliczną, a Alibaba hurtową.

1688.com

1688.com to największy portal zakupów hurtowych w Chińskiej Republice Ludowej, który skupia się wyłącznie na krajowym rynku. Dzięki temu oferuje znacznie niższe ceny niż podobne platformy skierowane na rynek zagraniczny. Ten portal jest głównie używany przez chińskie przedsiębiorstwa, które nabywają towary na 1688.com i następnie sprzedają je na innych platformach, takich jak Alibaba czy Taobao.

Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz importować produkty z 1688.com

Made-in-china

Made-in-China to platforma głównie dla przedsiębiorców, którzy hurtowo importują towary z Chin. Platforma zapewnia szeroki wybór dostawców, którzy przechodzą proces weryfikacji przy zakładaniu płatnego konta. Oferta produktów obejmuje praktycznie wszystkie kategorie towarów. Bonusem jest to, że serwis umożliwia rezerwację terminu wizyty w fabryce.

Global Sources

To platforma B2B, która ułatwia handel międzynarodowy. Łączy nabywców i dostawców z całego świata. Informacje w serwisie pochodzą z wiarygodnych źródeł, a sprzedawcy są weryfikowani pod względem ich wiarygodności. Portal istnieje od ponad pół wieku i obsługuje ponad 10 milionów użytkowników na całym świecie, w tym 97 ze 100 największych sprzedawców detalicznych.

Zastanawiasz się nad importem z Chin? Nie chcesz tracić czasu i energii na załatwianie formalności? Skorzystaj z kompleksowej usługi importu z Chin od Primot!

Oferujemy szeroki zakres działań, od znalezienia odpowiedniego dostawcy po dostawę towaru do Twojego magazynu.

Dzięki nam zaoszczędzisz czas i pieniądze, a także unikniesz stresu związanego ze zbędnymi formalnościami. Skontaktuj się z nami już dziś i poznaj szczegóły naszej oferty!