Skip to main content

Targi w Kantonie to największe i najstarsze wydarzenie handlowe w Chinach. Odbywają się corocznie od 1957 roku w tym położonym na południu kraju mieście. To okazja do zapoznania się z szerokim wyborem produktów z różnych branż. Na targach można znaleźć wszystko, od towarów konsumpcyjnych i urządzeń domowych po elektronikę, oświetlenie, maszyny i urządzenia, materiały budowlane, tekstylia i odzież, obuwie, artykuły biurowe i prezenty i rękodzieło. Targi przyciągają dziesiątki tysięcy odwiedzających z całego świata. W 2024 roku odbędzie się 135 edycja!

Kiedy i gdzie odbędą się Targi w Kantonie 2024?

W 2024 roku odbędą się dwa razy: wiosną, na przełomie kwietnia i maja, oraz jesienią, na przełomie października i listopada.

Gdzie: China Import and Export Fair (Pazhou) Complex, ul. Yuejiangzhong 382, Haizhu, Kanton

Canton Fair 2024 Edycja wiosenna

I faza – 15-19 kwietnia 2024

II faza – 23-27 kwietnia 2024

III faza – 1-5 maja 2024

Canton Fair 2024 Edycja jesienna

I faza – 15-19 października 2024

II faza – 23-27 października 2024

III faza – 31 października – 4 listopada 2024

Kategorie produktów na Targach Kantońskich

Canton Fair 2024 Faza 1

Elektronika użytkowa i produkty informacyjne, domowe urządzenia elektryczne, sprzęt oświetleniowy, ogólne maszyny i podstawowe części mechaniczne, maszyny energetyczne i elektryczne, urządzenia do przetwarzania, maszyny budowlane, maszyny rolnicze, produkty elektroniczne i elektryczne, sprzęt, narzędzia.

Canton Fair 2024 Faza 2

Artykuły gospodarstwa domowego, artykuły kuchenne i zastawa stołowa, tkanie, produkty z rattanu i żelaza, produkty ogrodnicze, dekoracje domowe, produkty festiwalowe, prezenty i premie, szkło, ceramika artystyczna, zegary, zegarki i instrumenty optyczne, materiały budowlane i dekoracyjne, sprzęt sanitarny i łazienkowy, meble.

Canton Fair 2024 Faza 3

Tekstylia domowe, surowce i tkaniny tekstylne, dywany i gobeliny, futra, skóra, puch i produkty pokrewne, modne akcesoria i wyposażenie, odzież męska i damska, bielizna, sport i odzież codzienna, żywność, sport, produkty podróżne i rekreacyjne, walizki i torby, leki, produkty zdrowotne i wyroby medyczne, produkty dla zwierząt domowych i żywność, przybory toaletowe, produkty do higieny osobistej, artykuły biurowe, zabawki, odzież dziecięca, produkty dla kobiet w ciąży, niemowląt i dzieci.

Jak zarejestrować się na Targi Kantońskie?

Aby wziąć udział w targach, niezbędne jest otrzymanie tak zwanej Karty/Odznaki Kupującego (The Buyer card/badge). Zagraniczni klienci muszą zarejestrować i poddać się weryfikacji na oficjalnej stronie targów. Otrzymanie Odznaki Kupującego wymaga osobistego zgłoszenia się do Biura Rejestracji Targów Kantońskich. Dla osób, które dokonały wstępnej rejestracji, proces może być przyspieszony poprzez korzystanie z Express Channels w biurze rejestracji.

Należy pamiętać, że Karta Kupującego służy jako oficjalny dokument uprawniający do wejścia na Targi Kantońskie. Co ważne, jest ważna przez kilka lat i uprawnia do uczestnictwa w wielu kolejnych edycjach targów.

Odwiedź Targi Kantońskie razem z Primot

Jeśli wolisz wybrać wygodniejszą opcję, skorzystaj z usługi “Organizacja wyjazdów do Chin” z Primot. Zapewnimy Ci całościową organizację wyjazdu, w tym przeprowadzenie wszelkich formalności, abyś mógł skupić się na prowadzeniu swojego biznesu.