Skip to main content

Chiny, jako jeden z najdynamiczniej rozwijających się rynków na świecie, oferują szeroką gamę możliwości dla biznesu. W 2024 roku odbędzie się tam wiele istotnych wydarzeń branżowych, które stanowią doskonałą okazję do nawiązania kontaktów biznesowych i odkrycia najnowszych trendów. Sprawdź, które targi w Chinach warto odwiedzić w III kwartale roku.

Spis treści:

 • Targi w Chinach – lipiec 2024
  • Children Baby Maternity Expo (CBME)
  • Electronica China
  • China (Guangzhou) International Building Decoration Fair (CBD)
 • Targi w Chinach – sierpień 2024
  • China Wedding Expo (CWE) 2024
  • Intertextile Shanghai Home Textiles 2024
  • Pet Fair Asia 2024
 • Targi w Chinach – wrzesień 2024
  • China International Furniture Fair (CIFF) – edycja jesienna
  • China International Hair Fair (CHIF) 2024

Targi w Chinach – lipiec 2024

Children Baby Maternity Expo (CBME)

Tematyką przewodnią targów CBME są produkty dla dzieci, niemowląt i kobiet w ciąży. Prezentowana jest szeroka gama artykułów i usług, obejmująca ponad 2000 markowych produktów. Wystawcy reprezentują różne branże, od odzieży i zabawek dziecięcych po produkty pielęgnacyjne i akcesoria dla niemowląt. Targi przyciągają przede wszystkim kupców, producentów, dealerów i dostawców z branży produktów dla dzieci i niemowląt, ale stanowią także platformę dla profesjonalistów z pokrewnych dziedzin. Szczególną atrakcją targów jest nagroda za innowacyjne produkty, w ramach której wyłaniane i nagradzane są najlepsze produkty w różnych kategoriach.

Kiedy: 17-19 lipca 2024 r.

Gdzie: National Exhibition and Convention Center (NECC), Szanghaj

Electronica China

Electronica China to największe w Azji targi elektroniki użytkowej, które oferują platformę dla producentów, dostawców i nabywców z całego świata, aby spotkać się, nawiązać kontakty i odkryć najnowsze innowacje w tej dynamicznie rozwijającej się branży.

Kiedy:  08-10 lipca 2024

Gdzie: Shanghai New International Expo Centre (SNIEC)

China (Guangzhou) International Building Decoration Fair (CBD)

Targi CBD w Kantonie powracają w nowej odsłonie! Pod hasłem “Budowanie i dekorowanie idealnych domów, serwując nowe wzory” impreza stawia na personalizację i innowacyjne rozwiązania. Organizatorzy zapowiadają, że będzie to “pierwsza w branży platforma pokazowa dla wiodących przedsiębiorstw”.

Kiedy: 8-11 lipca 2024 r.

Gdzie: Canton Fair Complex

Targi w Chinach – sierpień 2024

China Wedding Expo (CWE) 2024

CWE to kompleksowe targi ślubne, które prezentuje szeroki wachlarz produktów. Znaleźć tu można niemal wszystko – od produktów takich jak suknie ślubne, odzież i kosmetyki, ramki do zdjęć, albumy ślubne, po systemy i sprzęt cyfrowego studia fotograficznego, aparaty cyfrowe i usługi fotograficzne, zastosowanie technologii cyfrowych, powiększalniki cyfrowe i wiele innych. Targi stanowią kompletną ekspozycję wszystkich niezbędnych elementów ślubu, prezentując zróżnicowane produkty w uporządkowany sposób.

Kiedy: 7-9 sierpnia 2024 r.

Gdzie: Shanghai New International Expo Center

Intertextile Shanghai Home Textiles 2024

Intertextile Shanghai Home Textiles to najważniejsze targi tekstyliów domowych w Azji. To dynamiczna platforma dla profesjonalistów z branży, którzy mogą pozyskiwać nowe produkty i czerpać inspiracje projektowe. Wygodnie zorganizowane prezentacje produktów i bogaty program dodatkowy ułatwiają nawiązywanie kontaktów i odkrywanie najnowszych trendów.

Kiedy: 14-16 sierpnia 2024 r. 

Gdzie: National Exhibition and Convention Center (Shanghai)

Pet Fair Asia 2024

Pet Fair Asia to największe w Azji targi zoologiczne, które stanowią również wiodące centrum innowacji w globalnej branży zoologicznej. Wydarzenie to skupia się na rynkach azjatyckich, oferując kompleksowy przegląd łańcuchów dostaw i wymagań dotyczących zaopatrzenia w tym dynamicznie rozwijającym się regionie.

Kiedy: 21-25 sierpnia 2024 r.

Gdzie: Shanghai New International Expo Centre (SNIEC)

Targi w Chinach – wrzesień 2024

China International Furniture Fair (CIFF) – edycja jesienna

Międzynarodowe Targi Meblowe w Chinach (CIFF) to największe targi wyposażenia wnętrz na świecie, odbywające się dwa razy w roku: w marcu w Guangzhou i we wrześniu w Szanghaju. Wydarzenie to przyciąga tysiące wystawców i odwiedzających z całego globu, oferując im niepowtarzalną okazję do nawiązywania kontaktów biznesowych, odkrywania najnowszych trendów i zawierania umów.

Kiedy: 11-14 września 2024

Gdzie: National Exhibition and Convention Center, Shanghai

China International Hair Fair (CIHF) 2024

China International Hair Fair to coroczne targi poświęcone branży fryzjerskiej. W tym roku zostaną zaprezentowane najnowsze produkty do pielęgnacji i przedłużania włosów, peruki i produkty do włosów z całego świata. W CIHF 2024 biorą udział wystawcy z Chin i zagranicy. Należą do nich producenci, dystrybutorzy i hurtownicy z branży fryzjerskiej.

Kiedy: 3-5 września 2024 r.

Gdzie: Poly World Trade Center, Kanton